De chocoladefabriek DARCIS
Stap binnen in 'La Chocolaterie' van de beroemde chocolademaker Jean-Philippe Darcis, op wandelafstand van het stadscentrum van Verviers, bij het winkelcentrum Crescend'eau en het Hôtel Verviers****.
Jean-Philippe Darcis, de ambassadeur van de Belgische chocolade en de pionier van de macaron in België, opent voor u de deuren van zijn chocolaterie in Verviers. Deze veelvuldig, internationaal bekroonde vakman in patisserie en chocolade vindt zichzelf voortdurend opnieuw uit. Het palmares van Jean-Philippe mag gezien worden. In 2001 won hij de Internationale Prijs van de Belgische chocolade en kreeg hij levenslang de titel van 'Ambassadeur van de Belgische chocolade'. Chocolatier Darcis is trouwens door Gault & Millau uitgeroepen tot ‘Chocolatier van het jaar 2026’. Lees het artikel van Vedia (lokale media) voor meer informatie: https://www.vedia.be/info/darcis-elu-chocolatier-de-lannee-par-gaultmillau/208977
Chocolaterie Darcis bestaat uit een winkel, een degustatiesalon, productieateliers, een academie voor patisserie en een chocolademuseum. Uw bezoek met audiogids aan deze ambassadeur van de Belgische chocolade eindigt bij de ateliers waar u de ambachtelijke medewerkers aan het werk kunt zien. Het maken van chocolade zal voor u geen enkel geheim meer hebben!
In de gloednieuwe museumruimte kunt u, met een meertalige audiogids, als het ware op reis gaan door de wondere wereld van de chocolade. U komt alles te weten van de geschiedenis van de cacaoboon tot het maken van een praline.
Info visit
Bezoeken: maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur. Zondag: 13u tot 17u30. Laatste toegang tot het museum: 16.30 uur. LET OP: het chocolademuseum en de chocoladefabriek zijn elke zondag gesloten van zondag 25 mei tot en met 14 september. Heropening op zondag 21/09.
Koffielounge - volgens de openingstijden van de winkel: maandag t/m zaterdag van 08:00 tot 17:30 en zondag van 13:00 tot 17:30.
- 1:30
- Permanente vrije bezoeken voor individuele bezoekers
- 2:00