Contact

Exposition au CTLM par l'asbl Zone-Art

Bij de CTLM is onlangs een ruimte van ongeveer 25m² ingericht voor tentoonstellingen. Deze kamer bevindt zich aan het einde van de permanente rondgang, op de begane grond, na de kleermakerij. De toegang ertoe is inbegrepen in de toegangsprijs van de CTLM en vormt dus een extra attractie voor de bezoeker.

Vanaf 24/11/2022 presenteert Zone-Art vzw, het centrum voor expressie en creativiteit in Verviers, het werk van haar begunstigden. Het organiseren van dergelijke projecten is geen primeur voor de CTLM, die al eerder meewerkte aan een groepstentoonstelling gecoördineerd door de vzw PsycArt (die helaas in 2022 haar activiteiten beëindigde), een tentoonstelling waaraan ook de vzw Zone-Art deelnam.

De openstelling van de site van de CTLM voor het plaatselijke artistieke leven werd nog versterkt door het gebruik van de Salle Noire ten behoeve van initiatieven waarvan de band met textiel of mode enigszins was verzwakt.

De Ateliers ZONE-ART zijn creatieve ruimtes die voornamelijk gewijd zijn aan mensen met een mentale handicap en/of psychische stoornissen. De vereniging is sinds 2012 erkend als Centrum voor Expressie en Creativiteit door de Federatie Wallonië-Brussel.

Het doel van de workshops is de promotie van de kunstenaars door de productie en verspreiding van hun werk.

Tentoonstelling van het werk van de vzw Zone Art - tot 11/12/2022- In het CTLM.

Rue de la Chapelle 30, 4800 Verviers.

Dinsdag tot zondag van 10 tot 17 uur.

Prijzen variëren van 1,5€ tot 6€, meer informatie via info@aqualaine.be / 087 30 79 20

  • Rue de la Chapelle, 30
  • 4800 Verviers
  • Belgique
  • Centre Touristique Laine et mode
  • 50.59566
  • 5.85103
  • 9

Data

Thema('s)

  • Expositie